Galeria 2018/2019

 

OLIMPUS
  

W dniach 8-11 stycznia w naszej szkole odbyły się konkursy ogólnopolskie z j. angielskiego, matematyki, geografii i przyrody. Olimpus istnieje na rynku od 18 lat od początku wiążąc swoją działalność z edukacją. Firma zajmuje się organizacją olimpiad przedmiotowych oraz olimpiad tematycznych na różnym poziomie zaawansowania.

 


POMAGAMY IDZE
  

Szkolne Koło Wolontariatu w dniach 7-8.01.2019r.przeprowadziło w naszej szkole zbiórkę pieniędzy dla chorej na zespół Aperta- Igi. Jak zawsze uczniowie okazali się wrażliwi i chętnie podzielili się tym, co mają. Łącznie zebraliśmy 518zł.Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę, za okazane serce bardzo dziękujemy!!!

 


ORSZAK TRZECH KRÓLI
  

Kacper, Melchior i Baltazar przybyli wraz z grupą aniołów, aby ofiarować narodzonemu Dzieciątku dary…Już po raz piąty przez Kutno przemaszerował Orszak Trzech Króli.

 


POMOC DLA DOMU DZIECKA
  

Właśnie zakończyła się w naszej szkole zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących. Szkolne  Koło  Wolontariatu  dziękuje wszystkim uczniom , którzy włączyli się w tegoroczną zbiórkę  żywności przyborów szkolnych i zabawek . Przekażemy je dzieciom z Domu dla Dzieci z Gostynina.