Galeria 2017/2018

 
KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII
  
Dnia 17 kwietnia odbył się II Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Uczniowie odpowiadali na skompilowane pytania, takie jak: Ile km ma rzeka Tamiza, czy królowa Elżbieta II ma dwoje dzieci oraz jak nazywał się miecz króla Artura. Opiekunem tego wydarzenia była pani Ewelina Walczak-Liskiewicz.
 
 
  

DZIEŃ TEATRU
  
 
 
  

POMAGAMY
 
  Szkolne Koło Wolontariatu działające w naszej szkole zorganizowało w dniach 12 i 13 kwietnia 2018 roku zbiórkę finansową dla chorego Leonka, który jest wcześniakiem i potrzebuje pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów udało nam się zebrać kwotę 402,20 zł. Dziękujemy wszystkim za ofiarność i bezinteresowność.
 
  
 
 

 
WYCIECZKA DLA LAUREATÓW
  
 

Uczniowie naszej szkoły: Szymon Jaros, Adrian Gozdecki i Krzysztof Wielgosz w dniu 13.04.2018r pojechali na jednodniową wycieczkę do Gdańska. Była to nagroda specjalna dla Laureatów w  konkursie historycznym, zorganizowanym przez Muzeum Regionalne w Kutnie. Wraz z innymi uczniami i nauczycielami kutnowskich szkół mieli okazję zobaczyć nowoczesne multimedialne i interaktywne Muzeum II Wojny Światowej. Następnie udali się na spacer po gdańskiej starówce, który przebiegał szlakami architektury sakralnej.